Aşı tartışması bir evliliği başlamadan bitirdi

Edirne’de yaşanan olayda gelin ile damat hangi aşıyı olacakları konusunda anlaşamayınca nikah masasından kalktılar.

09 Eylül 2021 1.468 views 0

Edirne’de yaşanan olayda gelin ile damat hangi aşıyı olacakları konusunda anlaşamayınca nikah masasından kalktılar.

Düğüne katılan mahalle sakinlerinden ismini vermek istemeyen Makbule isimli gelinin aynı apartmandan komşusu olduğunu iddia eden kişiden alınan bilgiye göre, 6 yıl boyunca sevgili olan B.K. ile N.D. uzun birlikteliklerini evlilikle sonlandırmak için 2 yıl önce nikah için gün aldıkları salona geldiler.

Damatın henüz ilk aşısını Biontech olduğunu ve gelinin ise henüz aşı olmadığını ve Sinovac aşısı olmak istediğini iddia eden ismini vermek istemeyen Makbule isimli komşu, “Nikah memuru masada önce damada N.D. ile evlenmek isteyip istemediğini sordu. Damat B.K. bir anda ben biontech oldum eşim de biontech olmayı kabul ederse evet diyeceğim dedi. Salonda bir anda hepimiz buz kestik. Herhalde şaka yapıyor diye düşünmeme ramak kalmıştı ki gelin N.D. mikrofonu alıp hayır ben sinovac olacağım, burada beni zorlayamazsın deyip masadan kalktı gitti. Uzun süre kamera şakasıdır diye bekledik, damat gitti, kız tarafı erkek tarafı derken bir bakmışım salonda bir tek ben kalmışım. Pastaya da yazık oldu vallahi” şeklinde konuştu.

İddia üzerine ulaşmaya çalıştığımız ama başaramadığımız damat B.K.’nın daha sonra yakın kankası Ahmet S.’ye ulaştık ve kendisinden aldığımız bilgiye göre, arkadaşı B.K.’nın ileride aşı uyuşmazlığı yaşayıp doğacak çocuklarına da etki edebileceğini düşündüğü için gelinin illa da Biontech aşısı olmasını istediğini iletti.

Not: Sitemizde yer alan haberler gerçek dışıdır. Espri amacıyla üretilmiştir.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

HAVA DURUMU
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -