Bekaroğlu, Çaykur Rizespor yönetimine yüklendi

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Mehmet Bekaroğlu, “Projemi çaldılar” diyerek Çaykur Rizespor yönetimine yüklendi.

05 Şubat 2014 734 views 0

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Mehmet Bekaroğlu, “Projemi çaldılar” diyerek Çaykur Rizespor yönetimine yüklendi.

30 Mart günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde Saadet Partisi’nden Rize Belediye Başkanlığına aday olan Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, “Rize’ye deniz getireceğim” şeklinde söyleyerek duyurduğu projesinin Çaykur Rizespor tarafından çalındığını ve yönetimin bu söylem üzerine hemen harekete geçerek, Hannover 96 takımından Deniz Kadah’ı kulübe transfer etmelerini eleştirdi.

Bekaroğlu, “Deniz’i Rize’ye ben getirecektim. Maalesef bu projemi twitter hesabımdan duyurmamın ve haberleştirilmesinin hemen ardından Çaykur Rizespor kulübü, yaptığı transferle adeta projemi çalmıştır” şeklinde konuşarak transferin zamanlamasının manidar olduğunu ve bu adımın yerel seçimlere darbe girişimi şeklinde nitelendirilmesi gerektiğini söyledi.

Hafta sonu oynanan ve golsüz berabere tamamlanan Çaykur Rizespor – Trabzonspor karşılaşmasında, sessiz sedasız maraton tribünündeki yerini alan Bekaroğlu, maçın son dakikalarında oyuna giren Deniz Kadah’ı özellikle izledi. Deniz’in performansını yeterli bulmadığını belirten Bekaroğlu, “Keşke bizim ekipte yer alsaydı. Rize’ye daha faydalı olacaktı” değerlendirmesinde bulundu.

Çaykur Rizespor kulübünün iyi yönetilmediğini de sözlerine ekleyen Bekaroğlu, “Eğer kazanırsak Rizespor’u hep beraber yöneteceğiz. Daima taraftara danışacağız. Transfer yapmadan, hoca almadan önce mutlaka taraftarımıza soracağız. Onlar isterse transfer yapacağız. Her taraftar derneğinde meclisler oluşturacağız ve daha iyi bir Rizespor nasıl olur hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Rizespor bu sene ligde kalır mı kalmaz mı diye düşünmeyeceğiz. Atacağımız adımlarla Rizespor’un 10 yıl, 25 yıl, hatta 50 yıl sonrasını planlayacağız” dedi.

Şampiyonlar Ligi’nden üst düzey kulüp yöneticilerinden ve teknik direktörlerinden oluşan bir ekibin yakında Rize’ye geleceğini de belirten Bekaroğlu, “Ekiple birlikte Rizespor’u baştan aşağıya inceleyeceğiz. Bir stratejik eylem planı hazırlayacağız. Önceliklerimizi tespit ederek 100 gün içinde takımı ligde nasıl ve hangi kaynaklarla tutacağımızı açıklayacağız.” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

HAVA DURUMU
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -