Reşat Kasap’ın neden gelmediği öğrenildi

Ak Parti Rize Belediye Başkan Adayı Reşat Kasap’ın seçim çalışmalarına henüz başlamadığı memleketi Rize’ye neden gelmediği öğrenildi.

18 Ocak 2014 742 views 0

Ak Parti Rize Belediye Başkan Adayı Reşat Kasap’ın seçim çalışmalarına henüz başlamadığı memleketi Rize’ye neden gelmediği öğrenildi.

Prof. Reşat Kasap’ın Rize’ye gelmek için “kırmızı halı ile karşılanma” şartı koyduğu ancak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan genelgede, karşılama ve uğurlama törenleri ile temel atma, açılış ve benzeri törenlerde kırmızı halı serilmesi uygulamasına son verildiği bilgisinin kendisine hatırlatılması üzerine “kırmızı halı olmazsa ben yokum” dediği öğrenildi.

Konuyla ilgili hutupis ekibinin görüşmediği Prof. Dr. Reşat Kasap, “Diğer adaylar İyidere’den konvoylarla karşılandı. Ben daha şaşalı bir karşılama istiyorum. İyidere’den Rize’ye kadar kırmızı halı serilse çok mu şey istemiş olurum. Uygulamanın zamanlaması çok manidar. Birileri adaylığımı sabote etmek istiyor. Ceketimi de göndersem kazanırım ama ben yine de seçmenlerimle buluşmayı arzuluyorum. Şimdilik bilboardlardayım. Vatandaşlarıma bilboard ve twitter hesabım üzerinden ulaşacak sorunlarına çözümler bulacağım” dedi.

Rakipleriyle ilgili de konuşan Kasap, “Kimseyi rakip olarak görmüyorum. Tek rakibim yine benim. Güzel bir slogan oldu, twitterdan paylaşayım mutlaka” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

HAVA DURUMU
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -