Taytur mağduru gazeteciden rest

Taytur’la ilgili şok edici belgeler açıklayacağını duyuran ve her gün bu spotla 6 yıldır çıkmaya devam eden yerel Mansiyon Gazetesi, dikkate alınmamaktan rahatsız!..

13 Şubat 2014 1.098 views 0

Taytur’la ilgili şok edici belgeler açıklayacağını duyuran ve her gün bu spotla 6 yıldır çıkmaya devam eden yerel Mansiyon Gazetesi, dikkate alınmamaktan rahatsız!..

Gazete patronu Muhlis Beyazcam (64), spot haberi girmeye başladığı gün olan 14 Şubat 2008 tarihinden bugüne kadar 6 yıl geçtiğini, ne var ki bugüne kadar hiçbir Taytur yetkilisinin kendisini aramadığını ve bu duruma çok içerlediğini söyledi.

Spot haberi girmeye başladığı günü her yıl maaile yaş pasta kesip kutlayan mağdur gazeteci, kendisini aldatılmış hissettiğini belirterek, “Aslında şimdiye kadar çoktan telefon gelmeliydi. Bi yerde bi terslik var. Neden beni Taytur’dan bir yetkilinin bugüne kadar arayıp da reklam fiyatlarımızı sormadığını bir türlü anlayamadım. Oysa bu yöntem hep işe yaramıştı” diye konuştu.

Taytur’u Etik Kuruluna şikayet etmeye hazırlanan mağdur gazeteci Beyazcam, Taytur yetkililerine seslenerek, “Bu yıldönümünü de cebimden aldığım yaş pasta ile kutlayarak geçiriyoruz. Burada bütün aile fertleri ile güzel bir birlikteliğimiz var. Bu birlikteliği taçlandırmak Taytur’a düşüyor. Ben aslında uyumsuz biri değilim. Bir telefon kadar yakınınızdayım” dedi.,

Eleştirilerinin dozunu giderek artıran Muhlis Beyazcam, “Ya sizde hiç vicdan yok mu, emeğe bu kadar mı saygısızsınız. Artık burama kadar geldi. Size üç gün süre. Beni arayıp fiyatlarımızı sordunuz sordunuz, yoksa sizi Etik Kuruluna şikayet edeceğim, bilmiş olun. Bu, düpedüz ahlaksızlık” dedi.

Beyazcam, Taytur’un titreyip kendine gelmesi gerektiğini ifade ettiği açıklamasında, etik kurulundan sonuç alamaması halinde kasap’a minnet etmeyeceği, gerekirse kendi kolunu kesebileceği mesajını verdi.

İlk Müdahale Haskurt’tan

Derin psikolojik buhran geçiren Taytur Mağduru Gazeteciyi acılar içinde kıvranırken gören tretuar değiştirme adayı Uzm.Dr. Zakir Haskurt, Beyazcam’a ilk müdahaleyi yaparak onu hayata döndürdü.

Dr. Haskurt, Beyazcam’ın ciddi bir mağduriyet yaşadığını belirterek, “İlk müdahalemizi yaptık. Çok şükür sağlığı iyi. Evel Allah, bizim ilk müdahalelerimiz hep başarılı olmuştur. Kendisi, mağdur edilmenin getirdiği bir travma yaşamaktadır. Ben gerekli teskin edici ilaçları verdim. Bundan sonrası, önce Taytur’a, sonra Allah’a kalmış” dedi.

Dr. Haskurt, 30 Mart’tan sonra her şeyin düzeleceğini ve Taytur mağdurlarının bütün mağduriyetlerinin giderileceğini söyleyerek, başta Beyazcam olmak üzere, tüm Taytur mağdurlarının sorunlarının çözümü olacağı müjdesini verdi.

Haskurt, 30 Mart’ta yapılacak tretuar yenileme seçimlerini kazandıktan sonra bütün evleri tek tek dolaşacağını ve Taytur mağdurlarını tespit ederek, ilk müdahaleleri bizzat kendisinin yapacağını sözlerine ekledi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

HAVA DURUMU
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -